NOC ZAWODOWCÓW 2019 Edycja 2.0


NOC ZAWODOWCÓW 2019 – EDYCJA 2.0 odbyła się w czterech miastach.

POZNAŃ- miejsce wydarzenia – ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU

GNIEZNO – miejsce wydarzenia – CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W GNIEŹNIE

OBORNIKI- miejsce wydarzenia – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. UNICEF

NOWY TOMYŚL – miejsce wydarzenia – POWIATOWE CENTRUM SPORTU W NOWYM TOMYŚLU

Podczas drugiej edycji NOCY ZAWODOWCÓW, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń CWRKDiZ swoją ofertę edukacyjną w niecodzienny sposób zaprezentowały szkoły ponadpodstawowe w Wielkopolsce. Oferta ich kształcenia jest niezwykle zróżnicowana, ale łączy je jedno. W sposób teoretyczny ale przede wszystkim praktyczny edukują przyszłych zawodowców m.in.: kucharzy, cukierników, piekarzy, stolarzy, mechaników samochodowych, logistyków, fotografów, budowlańców, fryzjerów, informatyków, handlowców, operatorów oraz ślusarzy.

Na zwiedzających czekało wiele dodatkowych atrakcji. W każdym mieście promowane były inne zawody i specjalności, w których kształcą szkoły uczestniczące w NOCY ZAWODOWCÓW 2019 EDYCJA 2.0. Konkursy, strefa doradztwa zawodowego, stoiska praktycznej nauki zwodu oraz stoiska pracodawców.

NOC ZAWODOWCÓW 2019 EDYCJA 2.0 była świetną okazją do spotkania i rozmowy zarówno z nauczycielami, uczniami szkół kształcących w różnych zawodach oraz z pracodawcami.POZNAŃGNIEZNOOBORNIKINOWY TOMYŚL